Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-09-18

BREMBO układy hamulcowe

GLOBALNY LIDER
W BRANŻY SYSTEMÓW HAMULCOWYCH

Firma Brembo jest niekwestionowanym liderem na świecie w produkcji tarcz hamulcowych, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy Brembo produkuje wszystkie elementy:od tarcz hamulcowych dla najpopularniejszych samochodów w Europie, Ameryce, Japonii,po systemy hamulcowe przeznaczone do najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych pojazdówna świecie.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę procesu wytwórczego: od badań, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

Determinacja i ciągłe poświęcenie badaniom i rozwijowi, wyróżnia firmę Brembo, jako czołową markę w tym przemyśle i pozwala jej wybijać się jako producentowi niezawodnych i trwałych komponentów dla najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się samochodów na świecie. To właśnie sprawia, że Brembo jest dostawcą najnowocześniejszych układów hamulcowych zaprojektowanych i wyprodukowanych specjalnie dla najbardziej ekskluzywnych i pożądanych modeli w każdej klasie.

 

                                                   Krótki zarys historii w linku BREMBO  HISTORIA

pixel