Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie i o nas

Spis treści

 o firmie

 

Firma nasza zajmuje się sprzedażą części  oryginalnych i  pierwszego montażu  GVO ( BEHR-HELLA, LEMFORDER, SACHS, LUK, JURID itp)  dla marek Mercedes-Benz , OPEL, VW .

 

Pozostając przy tej samej wysokiej jakości oferujemy dodatkowo alternatywne części.


Posiadamy w ciągłej sprzedaży części eksploatacyjne niezbędne do serwisowania Twojego samochodu takie jak filtry (powietrza, paliwa, oleju, klimatyzacji) klocki hamulcowe, tarcze, drążki kierownicze, sworznie czy tuleje stabilizatora.

Zamówienia części których nie posiadamy na swoim stoku magazynowym, a które dostępne są u dystrybutorów realizujemy w czasie 48h-72h od momentu zakupu do godziny 15.00


Zamawiane części dobieramy i weryfikujemy po podaniu pełnego numeru VIN  Twojego samochodu.

W ten sposób eliminujemy pomyłkę w ich doborze  i tym samym oszczędzamy Twój cenny czas. Pomagamy i doradzamy w doborze materiałów eksploatacyjnych, olejów i płynów zachowując przy tym normy producentów motoryzacyjnych

 

o nas


Firma REDMARS s.c.  założona została 1 maja 2005 roku  przez  byłych pracowników autoryzowanej stacji Mercedes-Benz w Olsztynie .

Siedmioletnie  doświadczenie nabyte podczas pracy dziale w   sprzedaży części i ponad jedenastoletnie   doświadczenie kontynuowane prowadząc własną działalność pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom produktów w atrakcyjniejszej cenie.

Wiemy doskonale jakie firmy są producentami i dostawcami części eksploatacyjnych jak i podzespołów oferowanych przez autoryzowane stacje.
Pozwala nam to na ich pozyskiwanie bezpośrednio od producentów i generalnych dystrybutorów,  co oznacza zminimalizowanie kosztów dystrybucji a dla klienta finalnego atrakcyjniejszą cenę.

 

 

 

sklep internetowy

Sklep internetowy jest kontynuacją naszej działalności. Tworząc sklep internetowy mieliśmy na celu  podarowanie naszym  klientom nowego, bardziej przejrzystego narzędzia za pomocą, którego można dokonać zakupów.

 

 

UWAGA !!!

 

Poprawny dobór i montaż produktów zaprezentowanych na niniejszej stronie może wymagać wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki lub elektryki samochodowej. Jakiekolwiek wątpliwości odnośnie doboru i montażu należy skonsultować z serwisem świadczącym usługi w w/w zakresie lub z ASO danej marki pojazdu.

 

  

pixel